De zon laat zich weer vaker zien en we krijgen weer meer zin om eropuit te gaan.
Kies ervoor om ontspannen en eenvoudig te reizen met de bus, trein of tram, zonder zorgen over verkeersdrukte of het vinden van een parkeerplaats. Is het lang geleden dat er met het openbaar vervoer is gereisd en zijn er vragen? Bezoek dan het gratis OV-inloopspreekuur op:
Tijdens een OV-inloopspreekuur kunnen vragen worden gesteld aan OV-ambassadeurs. Zij kunnen meer vertellen over de verschillende vervoersbewijzen, abonnementen en helpen bij het overstappen op OVpay. Loop vrijblijvend binnen; de OV-ambassadeurs nemen rustig de tijd om alle vragen te beantwoorden.
Anna (70 jaar): “Ik verheug me er nu al op om binnenkort naar een museum te gaan. De OV-ambassadeur heeft me uitgelegd hoe ik met de buurtbus bij het station kan komen en hij had zelfs nog tips voor voordeelkaartjes voor me.”
Net als Anne eenvoudig en comfortabel reizen met het openbaar vervoer? Kom langs tijdens het inloopspreekuur.
Bibliotheek
Tijdens de maandelijkse inloopspreekuren op diverse locaties in de provincie Gelderland, Overijssel en Flevoland geven zij uitleg en helpen zij mensen op weg in het openbaar vervoer.
Op donderdag 9 april 2026 is er van 14.00 tot 15.30 uur een inloopspreekuur in de Bibliotheek Nijkerk aan de Frieswijkstraat 99 in Nijkerk.
Telefonisch
Wie liever telefonisch contact heeft met een OV-ambassadeur kan contact opnemen tijdens het telefonisch spreekuur. OV-ambassadeurs zitten dagelijks klaar om vragen te beantwoorden. Zij zijn bereikbaar op: 038-303 70 10 op de volgende dagen:
- maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur;
- dinsdag- en donderdag van 13.30 tot 15.00 uur;
- maandag- en woensdag van 18.30 tot 20.00 uur.
Meer informatie
Voor meer informatie en alle activiteiten:
www.ervaarhetov.nl/ov-ambassadeur .