Hand in hand voor Syrië enorm verrast

28 jun 2017, 15:25 Nieuws
2017 06 28 maranahtaschool syril 012

Woensdagmorgen was Guryas Zaghtiti van de stichting Hand in Hand voor Syrië uitgenodigd op de Maranatahaschool.

Er stond hem en de stichting een grote verrassing te wachten.

2017 06 28 maranahtaschool syric3a8l 010

De school had een sponsorloop georganiseerd om geld bijeen te brengen voor hulp aan de oorlogsslachtoffers in Syrië. En dat werd heel enthousiast opgepakt door de leerlingen. Sommigen wisten niet van ophouden. Het doel was om te proberen genoeg geld te verzamelen voor het verschepen van een container.

Woensdagmorgen werd het bedrag overhandigd. Voor het zover was vertelde Zaghtiti over de situatie in Syrië en hoe de kinderen daar leven op dit moment: overal is tekort aan en de kinderen kunnen niet naar school. Er werd ademloos geluisterd.

2017 06 28 maranahtaschool syric3a8l 009

Toen was het moment daar. Vier Leerlingen kwamen naar voren in een T-shirt van de Maranathaschool. Eén voor één trokken ze het shirt uit en kwam er een ander shirt tevoorschijn met een cijfer. Na het laatste shirt was het bedrag duidelijk, 4125 euro. Genoeg voor het verschepen van 2 containers.

Guryas Zaghtiti was zichtbaar ontroerd en bedankte de leerlingen uit de grond van zijn hart.

2017 06 28 maranahtaschool syric3a8l 004

Wilt u meer informatie over de stichting? Kijk dan opwww.stichtingsyrie.nl