Nijkerk 600 staat achter Glazen Huys

13 mei 2013, 13:12Nieuws
b5odbqv4u748fy43hv30io4ov 232356
NIJKERK - Dit jaar heeft Nijkerk niet alleen 600 jaar stadsrechten, maar krijgt het ook voor het eerst een eigen Glazen Huys. Nijkerk 600 vindt dit een mooi initiatief en ondersteunt daarom de actie van harte. Nijkerk 600 moet een feest voor en met elkaar zijn. Daar past deze actie volgens Eddie Wassink (Nijkerk 600) prima bij.
NIJKERK - Dit jaar heeft Nijkerk niet alleen 600 jaar stadsrechten, maar krijgt het ook voor het eerst een eigen Glazen Huys. Nijkerk 600 vindt dit een mooi initiatief en ondersteunt daarom de actie van harte.
Nijkerk 600 moet een feest voor en met elkaar zijn. Daar past deze actie volgens Eddie Wassink (Nijkerk 600) prima bij.
Door de ondersteuning van Nijkerk 600 is het Glazen Huys een officieel Nijkerk 600 evenement geworden. Deze samenwerking krijgt vooral op de slotavond van 14 december gestalte. Over de precieze invulling van deze avond moeten de beide partijen nog even overleggen. Wat vast staat is dat het een mooie avond gaat worden.
Hiermee krijgt Nijkerk 600 in december een mooie uitsmijter van het feestjaar. Het Glazen Huys eindfeest zal net als de hele actieweek op televisie en radio te volgen zijn via de kanalen van omroepN. Na de actieweek wordt het ingezamelde bedrag in Leeuwarden aangeboden aan 3FM Serious Request. Glazen Huys Nijkerk wil daarbij benadrukken, dat Nijkerk al 600 jaar een leuke en gezellige stad is.
Meer informatie over het Glazen Huys van Nijkerk kunt u vinden op www.hetglazenhuysnijkerk.nl .
loading

Loading articles...

Loading