Nijkerkerbrug afgesloten op drie avonden in juni

29 mei , 13:37Nieuws
2018 03 26 nijkerkerbrug werkzaamheden fietspad
De Nijkerkerbrug op de N301 is afgesloten op dinsdag 2, woensdag 3 en donderdag 4 juni.
De afsluiting geldt elke avond van 21.00 tot 01.00 uur. In die tijd voert Vialis onderhoudswerkzaamheden uit in opdracht van Rijkswaterstaat.

Wat wordt er gedaan?

Tijdens de werkzaamheden worden jaarlijkse veiligheidstesten en inspecties uitgevoerd. Ook worden de voegovergangen en de verkeerslichten op de brug gereinigd en gecontroleerd. De Nijkerkerbrug en de naastgelegen Nijkerkersluis worden regelmatig onderhouden om ze veilig en betrouwbaar te houden.

Omrijden via Almere of Harderwijk

Verkeer tussen Zeewolde en Nijkerk kan tijdens de afsluiting geen gebruik maken van de N301. Weggebruikers moeten omrijden via Almere (A27) of Harderwijk (N302). Reken op ongeveer 30 minuten extra reistijd.
De afsluiting wordt aangegeven op informatieborden langs de weg.

Verkeersinformatie

Rijkswaterstaat adviseert weggebruikers om voor vertrek de actuele verkeersinformatie te bekijken via rwsverkeersinfo.nl.
Bron: Persbericht Rijkswaterstaat
loading

Loading articles...

Loading