Stadswandelingen beginnen weer

07 jul 2020, 21:45Nieuws
2019 04 18bhn stadswandeling 06
archieffoto
In juli gaan de stadswandelingen van Museum Nijkerk weer van start.
Voorlopig gebeurt dit alleen op reservering en in kleine groepjes (3 á 5 personen). Bij de rondleidingen wordt 1,5 meter afstand gehouden.
Bij interesse kunt u een mailtje sturen naar [email protected] of tijdens openingstijden bellen naar 033-2457005, met opgave van de gewenste datum en tijdstip en het aantal personen.
2020 07 07 stadswandelingen van nijkerk olv een gids gaan weer van start
U kunt ook boeken bij de balie van het museum, Venestraat 16. In juli is het museum open op dinsdag- en donderdagmiddag. Reserveringen zijn niet meer nodig, wel geldt dat er maximaal 8 bezoekers gelijktijdig in het museum kunnen zijn (zie verder www.museumnijkerk.nl voor alle maatregelen in het kader van corona). U kunt in de museumwinkel ook een boekje kopen en de stadswandeling zelf lopen (€ 3,75).
loading

Loading articles...

Loading