HOLKERVEEN – De buurtvereniging heeft onlangs een brief naar de gemeente gestuurd. Heel Holkerveen is namelijk bang, dat de Fliersteeg een “fietssnelweg” wordt. Wij berichtten daar al eerder over in januari. Bovendien stelde raadslid Van Elteren er vragen over. In de brief wordt nog eens gewezen op de gevaren, die er zijn en die alleen maar toenemen. Intussen hebben de buurtbewoners ook een adviesbureau in de armen genomen. Prinsen Advies onderstreept in een brief aan B&W deze gevaren. Die brief kunt u onder het video-item lezen.
HOLKERVEEN – De buurtvereniging heeft onlangs een brief naar de gemeente gestuurd. Heel Holkerveen is namelijk bang, dat de Fliersteeg een “fietssnelweg” wordt. Wij
berichtten daar al eerder over in januari. Bovendien stelde
raadslid Van Elteren er vragen over. In de brief wordt nog eens gewezen op de gevaren, die er zijn en die alleen maar toenemen. Intussen hebben de buurtbewoners ook een adviesbureau in de armen genomen. Prinsen Advies onderstreept in een brief aan B&W deze gevaren. Die brief kunt u onder het video-item lezen.
De bewoners laten het er niet bij zitten. Dat blijkt uit de ingezonden brief, die u in onze rubriek “
uitgelicht “ kunt lezen.
Wij gingen kijken, of het allemaal wel zo’n vaart loopt en spraken met Ries van Elteren van Lokaal Belang.