
270 teams van zes tot acht leerlingen uit de groepen 1 tot en met 8 hebben vrijdag een prachtige Spelletjes dag gehad. De Stichting Nijkerk 600 ondersteunde dit hele gebeuren financieel en zorgde er voor dat de hal opfleurde met vlaggen.
ReVonij heeft met ondersteuning van zo’n honderd leerlingen van het Corlaer College getekend voor de organisatie en de uitvoering. ’s Morgen was er een stroeve start bij de onderbouwgroepen, maar dit ging langs de kinderen heen die vol enthousiasme allerlei spelen aan het beoefenen waren.
Een kleurplaat van de twee torens van Nijkerk, de Watertoren en de toren met het oude gemeentehuis en als gast Bob de Bouwer werd vol enthousiasme gemaakt.
Zaklopen, koekhappen, ballengooien en eierlopen, waren ook geliefkoosde onderdelen. Natuurlijk was de ranja van Bar Strijland en het ijsje van Happy Food ook een lekkere verrassing.
’s Middags waren er twee Memoryspelen, 1 van “ Oud” Nijkerk en 1 van de sponsoren.
Aan het eind van zowel het morgen - als het middagprogramma gingen kinderen nog met een attentie van Boni Nederland en veel nieuwe ervaringen naar huis.
Ely Hackmann ging 's morgens kijken.