NIJKERK - Afgelopen week werd de magische grens van 1000 deelnemers al ruimschoots overschreden. Naar verwachting loopt het deelnemersaantal nog flink op. Voor de halve marathon zijn al 600 inschrijvingen. Ook voor de 5 en 10 kilometer is veel animo. Vele atleten schreven zich al in. Op 26 mei sluit de inschrijving. Wil je dus nog meedoen aan dit unieke loopevenement op 1 juni, georganiseerd in het kader van Nijkerk 600, wacht niet langer meer. De organisatie, bestaande uit Loopgroep 2000, AVNijkerk en Dorpsdag Hoevelaken, roept ook alle sportieve kinderen van Nijkerk op voor de kidsrun die het startschot geeft voor dit unieke loopfestijn. Er zijn veel mooie prijzen te winnen. Ook Nordic walkers kunnen zich nog volop inschrijven. Inschrijven kan via www.inschrijven.nl.
NIJKERK - Afgelopen week werd de magische grens van 1000 deelnemers al ruimschoots overschreden. Naar verwachting loopt het deelnemersaantal nog flink op. Voor de halve marathon zijn al 600 inschrijvingen. Ook voor de 5 en 10 kilometer is veel animo. Vele atleten schreven zich al in. Op 26 mei sluit de inschrijving. Wil je dus nog meedoen aan dit unieke loopevenement op 1 juni, georganiseerd in het kader van Nijkerk 600, wacht niet langer meer.
De organisatie, bestaande uit Loopgroep 2000, AVNijkerk en Dorpsdag Hoevelaken, roept ook alle sportieve kinderen van Nijkerk op voor de kidsrun die het startschot geeft voor dit unieke loopfestijn. Er zijn veel mooie prijzen te winnen. Ook Nordic walkers kunnen zich nog volop inschrijven. Inschrijven kan via
www.inschrijven.nl .