HockeyWerkt organiseert van maandag 24 tot en met woensdag 26 augustus campdagen bij HC Nijkerk.
Programma voor kinderen van 6 tot en met 14 jaar
Kinderen van 6 tot en met 14 jaar kunnen meedoen aan een sportief programma met hockey en spelvormen.
Deelnemers kunnen kiezen voor één, twee of drie dagen. Tijdens de campdagen werken de kinderen aan hun techniek, spelinzicht en samenspel. Plezier op het veld staat hierbij voorop. De kinderen trainen onder begeleiding van HockeyWerkt. Zo maken zij op een laagdrempelige manier kennis met hockey bij HC Nijkerk.
Samenwerking tussen HC Nijkerk en HockeyWerkt
HC Nijkerk werkt het hele jaar samen met HockeyWerkt. Door deze samenwerking staan er wekelijks geschoolde trainers op het veld. Zij werken samen met de eigen jeugdtrainers van de club. De vereniging investeert hiermee in begeleiding, de ontwikkeling van spelers en plezier in de sport.
Reactie van het bestuur
Olivier Graafland is bestuurslid evenementen van HC Nijkerk. Hij zegt dat de campdagen passen bij wat de club belangrijk vindt. Het gaat dan om kinderen in beweging brengen, plezier maken op het veld en iedereen welkom heten die hockey wil ontdekken. Volgens Graafland zijn de dagen geschikt voor leden en voor kinderen die willen ervaren hoe hockey is.
Aanmelden voor één, twee of drie dagen
De HockeyWerkt Campdagen vinden plaats op maandag 24, dinsdag 25 en woensdag 26 augustus bij HC Nijkerk. Deelnemers hoeven niet alle dagen aanwezig te zijn.
Aanmelden kan voor één, twee of drie dagen. Tijdens de campdagen zelf kan ook nog worden ingeschreven voor een extra dag.