Hoevelaken ‘steelt’ overwinning bij CJVV

14 sep 2014, 3:59 Sport
lt06dskc52mhyyp6anrlk56i6 1 img0996

Nul – nul, handtekening eronder en snel wegwezen van het Amersfoortse schuurpapier. Dat was zo’n beetje het beeld van de wedstrijd tussen CJVV en sc Hoevelaken.

Op een mat, waarop goed voetbal tot een utopie wordt, waarover de spelers steen en been klaagden en waarvan CJVV- (en voormalig Hoevelaken) trainer Jakob Melessen wist te melden, dat zijn spelers daarop al lang niet meer willen spelen en trainen, leek het matige duel op een bloedeloos en doelpuntloos gelijkspel te eindigen. Echter, sc Hoevelaken heeft met ingang van dit seizoen een ‘duveltje in een doosje’ en zijn naam is Coen Bos. Net als vorige week mocht de jonge aanvaller in de tweede helft zijn opwachting maken en ook ditmaal was hij succesvol. Anderhalve minuut in de blessuretijd dook hij na een goede actie van Ramon Geijtenbeek alleen op voor de Amersfoortse doelman en schoof hij de bal tergend langzaam over de doellijn. Deze belangrijke treffer, aanzienlijk waardevoller van zijn 8-0 vorige week tegen Cobu Boys, bleek de golden goal te zijn, al had Bos ook de 0-2 nog op zijn schoen. Nog geen minuut na de enige treffer kwam Coen Bos na een soortgelijke aanval opnieuw als een duveltje uit het doosje, maar mikte hij de bal net naast de verkeerde kant van de paal.

Een belangrijke pion aan Hoevelakense kant was doelman Sjoerd Kloppenburg. Ondanks de terugkeer van Henry Timmer bij sc Hoevelaken en een mindere tweede seizoenhelft in de vorige voetbaljaargang, kreeg Kloppenburg ook dit seizoen de voorkeur van hoofdtrainer Jan van den Heuvel. Kloppenburg maakte zijn keuze zaterdag meer dan waar, want hij heerste weer hoog in de lucht en was enorm attent op de momenten, dat zijn medespelers, mede vanwege het veld, nadrukkelijk in de fout gingen. Het is, dat er bij uitwedstrijden geen Hoevelakense ‘Man van de Wedstrijd’ wordt gekozen, anders was zijn naam zeker op het lijstje voorgekomen. “Soms heb ik het idee, dat ik in uitwedstrijden beter speel dan thuis”, verklaarde de sluitpost na afloop. Hoe dan ook, voorlopig staat hij nog steeds op nul en dat is voor een doelman een betere prestatie dan voor een spits.

Opstelling: Sjoerd Kloppenburg; Dion Metz, Simon de Boer, Pascal de Jong, John Kok; Barry de Winter (Ludo Horst), Dennis de Haas (Coen Bos), Ewoud van de Brug, Peter van der Weerd; Ramon Geijtenbeek, Joeri van den Hoeven (Michel van de Bunt).

Doelpunt: 90 (+1) Coen Bos.