Een penalty is het spannendste moment in de wedstrijd voor veel jongens en meiden.
Zowel voor keepers als de penaltynemers is het een loterij en degene met de meeste stalen zenuwen bekroond zich vaak tot winnaar.
Daar hebben ze bij NK Penaltyschieten een toernooi voor bedacht. Eerst met voorrondes in de lande, uitmondend in een final op de Ebbenhorst. Die wes afgelopen zondag en daar kwamen zo'n 450 voetballers in verschillende leeftijdscategorieën op af.
De winnaars
Onder 9/10: De blauwe vogels
Onder 11/12: Sporting Boys
Onder 13: Masters JO13-01
Onder 14/15: De Boys uit EC
Na het toernooi was er nog een clinic en werd ook nog gevoetbald. Een team van Sparta speelde tegen Creators FC, waaronder Enzo Knol. Zomeravondvoetbal natuurlijk, uitslag onbelangrijk, maar wel met een fraai einde: een cheque van 1900 euro voor het Meander. (
bron Nijkerkerveen.org)
Over Creators FC
Met 650K volgers op
TikTok, 240K subs op
YouTube en 133K volgers op
Instagram, behoort Creators FC tot één van de populairste kanalen van Nederland en België, met in het elftal de grootste YouTubers en influencers, onder leiding van Roy van Rossum, alias
Roy de Coach, die zelf 97K volgers heeft op
TikTok.
Creators FC heeft sinds de oprichting in 2016 ruim € 1.500.000,00 opgehaald voor goede doelen. Denk aan stichtingen als
Johan Cruyff Foundation,
ALS Nederland,
Football Makes It Happen,
Het Vergeten Kind,
Pink Ribbon,
Kans voor Gambia,
Kika en bijvoorbeeld
Giro 555.