
LANGBROEK - NSC heeft vanmiddag weer verloren van een promovendus, nu van SVL met 4-3.
In een leuke en open eerste helft had NSC een licht veldoverwicht en was het gevaarlijk over de flanken via Reina en Muntslag. Met een mooie voorzet van Bartels kopte De Ridder de 0-1 tegen de touwen en leek er niets aan de hand. Maar na een buitenspelgoal van de Nijkerkers maakte 10 minuten voor de rust Van Eem de gelijkmaker via een afstandsschot.
De tweede helft begon NSC en zocht SVL met snelle uitbraken de voorwaartsen. In de 60e minuut lukte dat helemaal, toen een aanval over links afgemaakt werd door Malolepszy. NSC stond op dat moment niet goed te spelen en 10 minuten later was het al 3-1, toen een vrije trap goed binnen geschoten werd.
NSC ging alles of niets spelen. Dat had het nodige effect want uit een goed genomen corner van Cherkaoui scoorde Bartels de aansluitingstreffer. Daar bleef het niet bij want een paar minuten later mocht Bartels aanleggen voor een strafschop en schoot beheerst binnen.
Na een inschattingsfout achterin bij NSC was Albayrak er als de kippen bij en maakte de 4-3 voor SVL.
De speeltijd die er bij getrokken werd was te kort om nog iets te forceren.