Rolstoelbasketbalsters makkelijk naar halve finale

31 aug 2021, 15:10 Sport
2021 08 31 cher korver 1

Het Nederlands rolstoelbasketbalteam bij de vrouwen heeft in Tokio de halve finales bereikt na een duidelijke 82-24 overwinning op Japan. Bij rust stond er al 46 - 12 op het scorebord.

Cher Korver speelde alleen het eerste kwart niet, waarin Nederland flitsend van start ging. In no time stond het 10 - 2. De basket kon Korver dit keer niet vinden, maar ze was wel goed voor een paar assists. De einduitslag was 82 -24

In de halve finale neemt Nederland het op tegen Duitsland, dat nog geen wedstrijd verloren heeft. Dat is op 2 september. Amerika speelt in de halve finale tegen China.

Het nieuws van nijkerk.nieuws.nl gemakkelijk volgen?
Like dan ook onze Facebookpagina ,
volg ons op Twitter of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief .

Adverteren op nijkerk.nieuws.nl neem dan contact op Leo Christiaens voor de prijzen en mogelijkheden.
Zijn telefoonnummer: 06-11087527, zijn mailadres: [email protected]