Speel met je kop

21 jan 2013, 00:29Sport
2021 01 06 online escape room nijkerk sportief en gezond 1
NIJKERK - Na het onnodige verlies vorige week zette coach Hans de groot zijn spelers op scherp voor de thuiswedstrijd tegen WWV uit Winterswijk. ”Heb zelfvertrouwen, vertrouw je medespelers en speel met je kop” aldus Hans de Groot.
NIJKERK - Na het onnodige verlies vorige week zette coach Hans de groot zijn spelers op scherp voor de thuiswedstrijd tegen WWV uit Winterswijk. ”Heb zelfvertrouwen, vertrouw je medespelers en speel met je kop” aldus Hans de Groot.
De wedstrijd begon, het was aan Bas Oosting om de bal te halen en met succes. WWV opende de scoorde met een goed geplaatst schot. Vlak hierna kwam Arnoud Haandrikman in scoringspositie en schoot raak. De score was weer gelijk. Er werden door beide partijen tal van kansen gecreëerd maar deze bleven onbenut, totdat Stefan den Boer vanuit een onmogelijke hoek de bal in de kruising plaatste. Hij zette hiermee de score op 2-1 in het voordeel van Flevo. Er stonden nog een paar seconde op de klok en WWV had balbezit. Er werd een perfect afstandsschot gelost door één van de spelers van WWV, waarop Rogier Koenderink (keeper Flevo) het antwoord schuldig moest blijven.
Het tweede deel begon, het was aan Stefan den Boer om de bal te halen en dit lukte hem. Flevo begon goed. Jurjen Engelsman zette de score op 3-2 in het voordeel van Flevo. Door één van de spelers van WWV werd een persoonlijke fout gemaakt, waardoor Flevo een man-meer-situatie kreeg. De bal werd een paar keer rondgespeeld en Diederik de Bruin loste een doeltreffend schot waarmee hij Flevo op een 4-2 voorsprong zette.
Het derde deel begon, Diederik de Bruin haalde de bal met succes. WWV toonde karakter en wilde niet verliezen. Er werden tal van kansen gecreëerd door beide ploegen. WWV wist twee keer te scoren en de kansen van Flevo werden niet benut. Stand na het derde partje was 4-4.
Het laatste deel begon, het was aan Stefan den Boer om de bal te halen en dit lukte hem wederom. Het spel ging op en neer en er werden tal van kansen gecreëerd. Beide ploegen lieten deze kansen echter onbenut. De stand bleef gelijk, mede dankzij de uitstekend keepende Rogier Koenderink. Halverwege het vierde partje werd een time-out aangevraagd door Hans de Groot. Hij sprak zijn ploeg erop aan dat het nu moest gebeuren. De spanning was om te snijden. Het team dat nu zou scoren, zou de winst behalen en daarmee de drie punten in de wacht slepen. Met nog anderhalve minuut op de klok wist Richard Deuzeman, op een pass van Jurjen Engelsman, de bal in het doel van WWV te tikken. Hiermee bracht hij de stand op 5-4 in het voordeel van Flevo. Er stonden nog enkele tientallen seconden op de klok. Flevo speelde dit rustig uit, waardoor er geen enkele kans meer was voor WWV om een laatste aanval in te zetten.
Volgende week staat de wedstrijd thuis tegen het hogere geklasseerde ZEW (Ermelo) op het programma. De mannen van Flevo hopen ook deze wedstrijd te winnen.
Verslag: Diederik de Bruin
loading

Loading articles...

Loading