Twee podiumplaatsen op Hippiade

23 sep 2018, 13:45 Sport
2018 09 23 petra de graaf 001

ERMELO - Opnieuw zorgden leden van Menclub De Lange Boom op het Nederlands Kampioenschap Dressuur en Vaardigheid voor veel succes.

Waar vorig jaar door weersomstandigheden uitgeweken moest worden naar een andere locatie, vond de Hippiade nu weer gewoon bij de KNHS in Ermelo plaats. Ook dit jaar hielp het weer niet mee. Op deze zeer koude en ook nog eens zeer regenachtige zaterdag hebben een paar leden van Menclub De Lange Boom gestreden voor de titel Nederlands Kampioen van hun klasse.

2018 09 23 melanie vd bunt 001

Melanie van de Bunt werd met haar tweespan pony’s Tom en Jim Nederlands Kampioen in de Dressuur Klasse M/Z/ZZ.

Kessy de Feber werd met haar tweespan pony’s Blue en Dave in de Dressuur Klasse B/L 4e en in de Vaardigheid Klasse L, 3e van Nederland.

2018 09 23 kessy de feber 001

Het paard Maranga was voor deze Hippiade geselecteerd met twee rijders, Sanne van Harten werd met Maranga 6e in de Vaardigheid Klasse L en Petra de Graaf (foto boven het bericht) werd met Maranga in de Vaardigheid Klasse Z/ZZ, 7e van Nederland.

2018 09 23 sanne van harten 001

Kalender

Met deze wedstrijd is het buitenseizoen weer afgesloten en gaat men zich weer richten op het indoor-seizoen, onderstaand de eerste activiteiten georganiseerd door Menclub De Lange Boom voor het binnenseizoen:

Zaterdag 13 oktober: Dressuur en Vaardigheid

Donderdag 1 november t/m zaterdag 3 november: Menindoor Nijkerk

Alle wedstrijden zijn vrij toegankelijk voor publiek!

Bijdrage van: Petra de Graaf

banner nieuwsbrief