NIJKERK - Vrijdag stond voor ZVV Sparta haar tweede competitie duel op het programma. Na de verloren partij in Den Helder was het voor de Spartanen van belang om de 3 punten in huis te houden. De tegenstander uit Heerhugowaard, FCM/Dichtbij.nl had de eerste wedstrijd wel gewonnen en kwam dus met enig zelfvertrouwen richting Nijkerk.
NIJKERK - Vrijdag stond voor ZVV Sparta haar tweede competitie duel op het programma. Na de verloren partij in Den Helder was het voor de Spartanen van belang om de 3 punten in huis te houden. De tegenstander uit Heerhugowaard, FCM/Dichtbij.nl had de eerste wedstrijd wel gewonnen en kwam dus met enig zelfvertrouwen richting Nijkerk.
Om 20.45 uur werd er afgetrapt in sporthal Corlaer en er ontstond een mooi voetbalgevecht tussen twee aan elkaar gewaagde teams. FCM/Dichtbij.nl zette veel druk op de bal waardoor ZVV Sparta weinig tijd had voor de opbouw en het leidde tot sommige hachelijke momenten voor het doel van keeper Timmer. De 0-1 kon dan ook niet uitblijven. Een defensieve fout van ZVV Sparta werd direct afgestraft waardoor de oranjehemden tegen een 0-1 achterstand aankeken. ZVV Sparta had al een aantal kansen gehad maar Gwensley Johannes en Auke Walet hadden hun vizier nog niet op scherp staan. Toch viel de 1-1. Het was Ouassim Amr die na een knappe individuele actie de bal via de binnenkant van de paal binnenschoot. Nog voor rust wist FCM/Dichtbij.nl toch weer de voorsprong te nemen. Na een overtreding van Emiel de Kunder mochten de gasten een 10 metertrap nemen en deze werd onberispelijk binnengeschoten. Dit was ook de ruststand.
Na rust begon ZVV Sparta direct met de jacht op de gelijkmaker. Deze viel ook snel na rust. René Kamphorst schoot de bal diagonaal binnen na voorbereidend werk van Ouassim Amr. Dit was voor ZVV Sparta geen reden om weer rustig aan te doen. De 3-2 viel dan ook vlot na de 2-2. Mohamed Bouraarassi kwam na een actie aan de rechterkant van het doel uit en trok de bal hard voor. De bal werd door een eigen speler van FCM/Dichtbij.nl tegen de touwen geschoten. ZVV Sparta had daarna meerdere kansen om het duel in het slot te gooien maar het ontbrak telkens aan scherpte voor het doel. Toch leek de 4-2 te vallen, Ouassim Amr schoot de bal na een corner binnen. Helaas ging de treffer niet door wegens een miscommunicatie tussen de twee scheidsrechters. Er was al een een time out aangevraagd voor de corner, alleen was dit niet begrepen door 1 van de twee scheidsrechters waardoor hij de corner liet nemen. Helaas voor ZVV Sparta werd deze treffer niet toegekend. Na de time out was het FCM/Dichtbij.nl dat ZVV Sparta compleet terugdrong en nadrukkelijk op zoek ging naar de gelijkmaker. Keeper Timmer was echter niet van plan om dat zover te laten komen. FCM/Dichtbij.nl was in de laatste 10 minuten meerdere keren dichtbij de gelijkmaker maar wist Timmer niet te verslaan. Dit tot grote frustratie van de spelers van FCM/Dichtbij.nl, wat daarnaast ook nog 6x het houtwerk raakte. Na het eindsignaal was er bij ZVV Sparta grote opluchting dat de 3 punten binnen waren. Volgende week vrijdag kan ZVV Sparta op zoek naar haar eerste punten buitenshuis. ZVV Urk is dan de tegenstander, dat met trainer Marcel Koppenol een oude bekende van ZVV Sparta voor de groep heeft staan. De wedstrijd begint om 21.00 in sporthal de Schelp. De volgende thuiswedstrijd is op 28 september om 20.30 uur waar Futsal Winsum ontvangen zal worden in sporthal Corlaer. De toegang is gratis.