ZVV Sparta Nijkerk laat achterstand oplopen

07 mrt 2011, 22:36Sport
2021 01 06 online escape room nijkerk sportief en gezond 1
NIJKERK - Afgelopen vrijdagavond speelde ZVV Sparta Nijkerk al weer een topper in de Eredivisie E. Thuis in Sporthal Corlaer bleek ZVV Dynamo Lelystad een maatje te groot en vergrootte daarmee de voorsprong op de Nijkerkers tot 8 punten met zelfs één wedstrijd meer gespeeld: 4-6.Beide teams verschenen op volle oorlogssterkte aan de aftrap, dus Dynamo inclusief het koningstrio Rebel, De Jongh en Mühren. Aanvankelijk leek de wedstrijd goed te beginnen voor de thuisploeg. Door de bezoekers kort te houden met druk op de bal en snelle uitbraken, stond na 8 minuten spelen Sparta op 2-0 door twee goals van Younes Zanzan.
NIJKERK - Afgelopen vrijdagavond speelde ZVV Sparta Nijkerk al weer een topper in de Eredivisie E. Thuis in Sporthal Corlaer bleek ZVV Dynamo Lelystad een maatje te groot en vergrootte daarmee de voorsprong op de Nijkerkers tot 8 punten met zelfs één wedstrijd meer gespeeld: 4-6.
Beide teams verschenen op volle oorlogssterkte aan de aftrap, dus Dynamo inclusief het koningstrio Rebel, De Jongh en Mühren. Aanvankelijk leek de wedstrijd goed te beginnen voor de thuisploeg. Door de bezoekers kort te houden met druk op de bal en snelle uitbraken, stond na 8 minuten spelen Sparta op 2-0 door twee goals van Younes Zanzan.
Toch voelde de verdediging van Sparta alsof het elk moment averij kon oplopen door de constante druk van Dynamo op de bal. Sparta kon dit tot de 15e minuut bedwingen maar na een individuele actie van het kanon De Jongh kwam de 2-1 op het scorebord en drie minuten daarna al de 2-2. Vlak voor rust maakte Johan Mühren op zijn bekende wijze de 2-3 en miste een hele goede mogelijkheid op de 2-4.
Aan het begin van de tweede helft kwam Dynamo weer fel uit de startblokken en joeg de thuisploeg flink op. Zeer snel na de aftrap was het weer de individuele klasse van De Jongh die de 2-4 neerzette. Toch pakte Sparta de draad erna goed op en creëerde twee hele goede kansen die alleen niet werden benut. Een snelle counter na uitgooi van de Dynamo keeper leidde ertoe dat keeper Jeffrey Boute aan de noodrem moest trekken en het veld met een gele kaart op zak moest verlaten. De vrije trap werd ongenadig hard binnengeschoten door opnieuw De Jongh.
De periode erna was erg slordig met veel verkeerde passes. Sparta leek terug te komen in de wedstrijd door een goede goal van Sjaak Termaten in de 12e minuut en kreeg in de 17e minuut zelfs een 4-3 overtal situatie voor de voeten geworpen, toen een speler van Dynamo geel kreeg. Veel vaste toeschouwers van Sparta-wedstrijden weten inmiddels dat Sparta en 4-3, geen gelukkige combinatie is en ook dit keer leidde de overtal situatie tot een score voor de tegenstander 3-6. Dat Ouassim Amr twee minuten voor tijd nog voor de 4-6 tekende, was slechts voor de spreekwoordelijke statistieken.
Verslaggever: Raffi Yelkenci
loading

Loading articles...

Loading