Gasten van Hotel & Gasterij De Roode Schuur kunnen in mei gebruikmaken van maar liefst twintig nieuwe suites. De rigoureuze verbouwing ligt op schema, vertelt manager Danielle Meewis
Na de verbouwing telt De Roode Schuur 58 luxe hotelkamers, waarvan het interieur geïnspireerd is op de landelijke omgeving. Door de uitbreiding kan het Nijkerkse hotel straks grotere groepen gasten ontvangen. Daarmee springt De Roode Schuur in op de toenemende vraag vanuit de zakelijke markt. Ook de capaciteit van restaurant Meadows wordt daarom vergroot. Recent is bovendien het parkeerterrein uitgebreid.
Zes multifunctionele zalen
Hotel & Gasterij De Roode Schuur beschikt over zes multifunctionele zalen voor bijvoorbeeld vergaderingen, presentaties, trainingen, bedrijfsfeesten of andere zakelijke bijeenkomsten.