Metaalbedrijf Wilvo zette zaterdag 10 oktober haar deuren aan Rijnerf 12 open.
Bezoekers konden een kijkje nemen achter de schermen. De dag was voor inwoners van Nijkerk en omgeving. Ook personeelsleden en hun familie waren welkom.
Wat konden bezoekers zien?
Bezoekers zagen wat Wilvo maakt. Ook lieten medewerkers zien hoe metaalbewerking werkt. Daarnaast konden bezoekers horen hoe het is om bij Wilvo te werken. Het bedrijf liet ook de nieuwe aanbouw van de fabriekshal zien.
Wilvo wilde vooral interesse wekken voor metaalbewerking en voor het bedrijf. Nieuwe medewerkers vinden was niet het hoofddoel, maar nieuw personeel is zeker wel welkom. Het bedrijf rekende op ongeveer 500 bezoekers. Dat aantal was inclusief het eigen personeel.
Hoe groot is Wilvo?
Wilfo heeft ongeveer 120 vaste medewerkers. Zij werken op kantoor en in de productie. Het bedrijf heette eerder ITEC. Sinds 2021 hoort het bij de Wilvo-groep. Dat is een investeringsmaatschappij. Na een aantal veranderingen in de organisatie kwam er een nieuwe naam. Zo regelt de groep nu samen de personeelszaken en de verkoop.
Bezoek van scholieren
Donderdag 8 oktober organiseerde Wilfo de “Future Makers Day”. Toen kwamen leerlingen van vier scholen uit Nijkerk, Soest en Amersfoort langs. Zij kregen een rondleiding en deden een escaperoom.