1260 euro voor De Spreng

12 okt 2014, 19:19 Agenda
oxc44nmlhsrq5e3501v95n5hh 2014 10 12 basisschoolbeurs 3

De najaar/winter editie van de Basisschoolbeurs die afgelopen zaterdag gehouden werd in IKC De Spreng heeft weer veel bezoekers getrokken en een prima opbrengst opgeleverd.

De organisatie kan €1.260,- aan Integraal kindcentrum De Spreng overhandigen. Deze opbrengst zal besteed worden aan de nieuwe inrichting van het schoolplein.

Het succes van de Basisschoolbeurs is mede te danken aan het feit dat ruim 100 verkopers goede tweedehands kinderkleding, speelgoed, sportartikelen, schaatsen en dvd’s ingebracht hebben.

De Basisschoolbeurs trekt een groot aantal ouders van basisschoolkinderen uit Hoevelaken en omringende plaatsen. De volgende editie van de Basisschoolbeurs zal gehouden worden op zaterdag 28 maart 2015.