Nijkerk zoekt schrijvers voor WoordKunst 2026

21 sep , 18:06Cultuur
2026-09-21 woordkunst 3
De organisatie van WoordKunst 2026 zoekt deelnemers.
Mensen uit de gemeente Nijkerk kunnen een gedicht of kort verhaal insturen. Van 7 tot en met 15 november 2026 staan de teksten in etalages in Nijkerk en Hoevelaken.

Wandelroute langs woorden

Tijdens de WoordKunst-week ontstaat een wandelroute. De route loopt langs winkels in Nijkerk en Hoevelaken. Bezoekers lezen onderweg teksten van lokale schrijvers.

Nog enkele plekken vrij

De organisatie ontving al veel inzendingen. Er zijn nog een paar plekken vrij. Marja van de Bunt van Cultuur & Creatief geeft een toelichting. "We zijn ontzettend blij met alle teksten die we al hebben ontvangen. Er zitten weer prachtige gedichten en verrassende korte verhalen tussen," aldus Van de Bunt.

Iedereen kan meedoen

Ervaring is niet nodig om mee te doen, laat Van de Bunt weten. Ook een gedicht uit een la kan worden ingestuurd. Een kort verhaal telt ook mee. WoordKunst is bedoeld voor iedereen. Volgens de organisatie maken de verschillende stemmen en stijlen het evenement bijzonder.
2026-09-21 Gedicht 2025 Stadsdichter R. Speelman

Inzenden tot 4 oktober

Inzenden kan tot en met 4 oktober 2026. Daarna verwerkt de organisatie de teksten. De teksten komen in de wandelroute. Deelnemers sturen hun tekst naar [email protected]. Meer informatie staat op de website van Doet & Ontmoet. Daar maakt de organisatie later de deelnemers en locaties bekend.
Bron: Persbericht gemeene Nijkerk
loading

Loading articles...

Loading