Nijkerks Welvaren koelt af in Winterberg

06 sep 2019, 11:54 Nieuws
2017 10 27 nijkerks welvaren

Na het succesvolle optreden in het Spaanse en zeer warme Javea gaat het Zeemanskoor Nijkerks Welvaren nu afkoelen in Winterberg Duitsland.

Op Vrijdag 6 december 2019 zullen twee touringcars vertrekken vanaf de parkeerplaats aan de Watergoorweg.

2019 09 06 hotel winterberg der brabander klein voor site min

Er is gekozen voor een reisweekend met bezoek aan de kerstmarkt in Oberhausen, Daarna gaat de reis naar Winterberg. In hotel Der Brabander is er 's avonds een diner, gevolgd door een dansavond met de Nederlandse 60 en 70 jaren band "The Maros".

2019 09 06 the maros

Zeven december 2019 treedt het koor op in het centrum van Winterberg op de plaatselijke markt. Er is tot 18.00 uur een vrij programma waar de mensen kunnen genieten van faciliteiten van het hotel of misschien wel op de ski’s staan. Winterberg produceert sneeuw als het kouder is dan 12 graden. Dan is de kans erg groot, dat er op de hellingen sneeuw ligt.

De avond wordt gevuld met een diner geheel in kerstsfeer met muzikale omlijsting van het Zeemanskoor Nijkerks Welvaren. Om de opgelopen calorieën er weer af te krijgen is er een bal na met opnieuw The Maros.

Zondag 8 december 2019 gaat u na een uitgebreid ontbijt richting Dortmund. Een bezoek aan één van de grootste kerstmarkten van Duitsland staat dan in de planning. In Dortmund staat Duitslands grootste kerstboom. Na het diner rijden de bussen terug naar Nijkerk. Daar zult u rond 10 uur 's avonds aankomen.

Er is nog voldoende plaats voor Nijkerkers, die dit feest mee willen maken, zij kunnen zelf rechtstreeks boeken bij Hotel Der Brabander ( 0049 29819320). U kunt vanzelfsprekend ook met eigen vervoer naar Winterberg rijden..