
Nieuw bij hengelsportvereniging Hoop Op Geluk is de cursus roofvissen. Deze cursus is bedoeld voor jongens en meisjes van 8 jaar tot en met 13 jaar. Je hoeft geen lid van hengelsportvereniging Hoop Op Geluk te zijn.
Maximaal zijn maar 10 deelnemers mogelijk, dus vol is vol. Alle lessen en het examen zijn op woensdag, aanvang 14.00 tot 17.00 uur. Cursusdata zijn 6, 13, 20 en 27 november, het examen is 4 december examen. Rond 17.00 uur is de diploma-uitreiking. De cursus wordt gegeven in het clubhuis van H.S.V. “Hoop Op Geluk”, Watergoorweg 87A.
Tijdens de cursus kan er huiswerk meegegeven worden. Door de vereniging wordt voor de duur van de cursus een hengeluitrusting ter beschikking gesteld. De cursus kost € 20, - per deelnemer en dat moet op de eerste cursusdag betaald worden.
Meer informatie of inschrijven? Mail dan met Henk Stob, [email protected]