Tijdens dit tweede lustrum organiseert Zeemanskoor Nijkerks Welvaren allerlei activiteiten.
Op 21 en 22 april houdt het koor in Kade 10 lustrumconcerten. Dit zullen geheel verschillende avonden zijn.
Op vrijdag 21 april ligt de nadruk vooral op de optredens van het zeemanskoor en staat de avond in het teken van gezelligheid met een gastzanger en een dweilorkest.
Zaterdag 22 april wordt een avond waarbij het koor zingt en het orkest van het Nijkerks Stedelijk Fanfare Corps speelt. Ze treden apart op, maar sluiten gezamenlijk af.
Voor de avonden in april zijn vanaf nu kaarten te koop, bij de leden, bij beddenspecialist Frans Poorter op het Verlaat en via
pr@zeemanskoornijkerk.nl
Het nieuws van nijkerk.nieuws.nl gemakkelijk volgen?
Like dan ook onze Facebookpagina.
Volg ons op Twitter of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief .
Adverteren op nijkerk.nieuws.nl neem dan contact op Leo Christiaens voor de prijzen en mogelijkheden.
Zijn telefoonnummer: 06-11087527, zijn mailadres: L.christiaens@nieuws.nl