Niels Staal vertelt over de schoonheid van de gemeente Nijkerk

10 mrt 2022, 12:00Nieuws
2022 03 07 kies vvd 2
Nijkerk, een gemeente om van te houden
De druk op de woningmarkt in Nijkerk is groot. Naast natuurlijke bevolkingsgroei is er ook een trek vanuit de randstad naar gemeenten zoals Nijkerk. Dit is een logisch gevolg van wat er in Nijkerk te vinden is op het gebied van natuur, centra en bedrijven.
Nijkerk is een mooie gemeente. ‘’Het is geen wonder dat zoveel mensen in Nijkerk willen wonen.’’ Aldus Niels Staal, lijsttrekker van VVD Nijkerk-Hoevelaken. ‘’In Nijkerk is er de Arkemheenpolder, het Hoevenlakense Bos, de Appelse Heide en de landerijen in Nijkerkerveen. We hebben van alles wat.’’ VVD Nijkerk-Hoevelaken zet zich dan ook in voor het versterken van het landschap.
In de historische binnenstad van Nijkerk staan monumentale panden. Niels Staal vindt het belangrijk om het erfgoed te behouden en te versterken. ‘’Neem bijvoorbeeld de Eierhal. Dit gebouw is al bijna 100 jaar oud. Toen het Molenplein is ontwikkeld werd er rekening gehouden met de cultuurhistorische waarde van de Eierhal. Het pand is gerenoveerd waardoor het karakteristieke silhouet behouden bleef. Dit zorgt dat de historie behouden blijft terwijl we Nijkerk een stukje mooier maken.’’
Op woensdag 16 maart 2022 zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Zet dit via https://www.vvd.nl/ik-ga-stemmen/ in uw agenda.
2020 09 11 advertorial
loading

Loading articles...

Loading