NIJKERK - Er is een initiatief ontstaan om te komen tot de oprichting van een “Oldtimer Club Nijkerk”. Een club voor mensen met een oldtimer auto en/of motor/scooter van 30 jaar en ouder.
NIJKERK - Er is een initiatief ontstaan om te komen tot de oprichting van een “Oldtimer Club Nijkerk”. Een club voor mensen met een oldtimer auto en/of motor/scooter van 30 jaar en ouder.
Waarom een oldtimer club ? Er rijden in Nijkerk en omgeving diverse klassieke voertuigen, maar de meeste bezitters weten het niet van elkaar. Dus gaan de initiatiefnemers bij voldoende belangstelling een club oprichten. Om te beginnen zal het een informele club worden, die als doel heeft de opzet van een netwerk en bevordering van de sociale contacten. Verder willen wij kennis delen en waar mogelijk elkaar helpen bij technische vraagstukken. Over de verenigingsvorm moet nog nader worden gesproken.
Voor de verdere invulling kan o.a. gedacht worden aan:
- een locatie waar 1x per maand of 2 maanden met elkaar kan worden gesleuteld;
- een maandelijkse “praatavond”;
- een jaarlijkse tourrit;
- een email bulletin.
Indien er belangstelling bestaat, wordt iedereen verzocht dit uiterlijk 1 oktober a.s. per email te melden bij Willem van Vliet op het email adres:
[email protected] – o.v.v. naam, adres, telefoonnummer, email adres en soort oldtimer met bouwjaar.
Na deze datum zal aan iedereen de uitkomst worden gecommuniceerd en vastgesteld wat de eventuele vervolgstappen zullen zijn. Indien er onvoldoende belangstelling bestaat zal dat uiteraard ook aan alle gereageerde personen worden gecommuniceerd.