Resultaat 333 handtekeningen nog onduidelijk

07 dec 2022, 12:46 Nieuws
2022 12 07 peter vreekamp postbode 001

In de wijk Doornsteeg (met ongeveer 400 woningen) zijn 333 handtekeningen opgehaald .

Dat onderstreept overduidelijk, dat de wijk graag ziet, dat Peter Vreekamp daar tot zijn pensioen over 2,5 jaar postbode blijft.

Of dat ook gaat gebeuren is nog lang niet zeker. Zoals het er nu naar uitziet, zal Vreekamp vanaf januari elders in Nijkerk de post gaan bezorgen.

2022 12 07 peter vreekamp postbode 003

Dinsdagmorgen werden de handtekeningen aan Jaap Mulder en Jan Minnaard van Post NL overhandigd. Mulder beriep zich op afspraken, die onlangs met de postbode zijn gemaakt. Mulder liet zich er niet over uit, wat het effect van de handtekeningenactie zal zijn. Dat wordt in Nieuwegein beslist, waar hij de handtekeningen naar toe heeft gebracht.

Post NL zal schriftelijk op de handtekeningen reageren. De buurt hoopt op één handtekening, namelijk onder een brief waarin staat, dat Pete Vreekamp tot zijn pensioen in de wijk Doornsteeg de post zal blijven bezorgen.

2022 12 07 peter vreekamp postbode 002

Het nieuws van nijkerk.nieuws.nl gemakkelijk volgen?
Like dan ook onze Facebookpagina.
Volg ons op Twitter of LinkedIn en Instagram of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief .

Adverteren op nijkerk.nieuws.nl neem dan contact op Leo Christiaens voor de prijzen en mogelijkheden.
Zijn telefoonnummer: 06-11087527, zijn mailadres: [email protected]