Sparta verliest aansluiting met top ranglijst

04 feb 2024, 10:35 Nieuws
2022 10 29 sparta speelziek

Het leek allemaal zo mooi na die fantastische overwinning tegen IJsselmeervogels.

Deze wedstrijd zou de Nijkerkers een enorme “boost” moeten geven voor de tweede helft van het seizoen. Die “boost” in er niet gekomen en nadien hebben we maar liefst drie wedstrijden verloren, waarvan zelfs één thuis tegen Urk, die zagen we toch echt niet aankomen?

De Spartanen waren al snel gevaarlijk en zo stond het in de negende minuut al 0-1. Het was Tyrone Fonville die het beslissende tikje tegen de bal gaf en keeper Molenaar kansloos liet. De Nijkerkers kregen kansjes op meer met in de vierendertigste minuut zelfs een enorme kans, maar de invliegende Fonville kopte de bal keihard naast. Nog net voor de rust hadden de gastheren kans op de gelijkmaker, maar tot de rust bleef het 0-1.

De Spartanen kwamen ongewijzigd de kleedkamer uit. Binnen vier minuten mocht een Veenendaler gewoon door de Nijkerkse defensie snijden als een mes door de boter dat zes weken in de zon had gelegen. Helemaal niets werd Raygivano Dompig in de weg gelegd om de 1-1 te maken. In diezelfde minuut werd het ook nog eens 2-1. Voordat de Spartanen het goed en wel doorhadden waren ze de bal al weer kwijt en mocht Nick Hak scoren. Dik tien minuten later mocht Nick Hak dit kunstje nog eens uithalen 3-1, Spartanen stonden erbij en keken ernaar. De gastheren waren nu helemaal los en roken bloed. Acht minuten later was het Mathijs van Nispen die een enorme fout afstrafte 4-1. De ingevallen Christos Ibrahim deed voor de vorm nog wat terug 4-2.

bijdrage van Gerard Kok

Het nieuws van nijkerk.nieuws.nl gemakkelijk volgen? 
Like dan ook onze Facebookpagina.
Volg ons op Twitter, LinkedIn, Instagram en Mastodon , of krijg gratis onze dagelijkse of wekelijkse nieuwsbrief .

Adverteren op nijkerk.nieuws.nl neem dan contact op Leo Christiaens voor de prijzen en mogelijkheden. 
Zijn telefoonnummer: 06-11087527, zijn mailadres: [email protected]