De organisatie van Wij in de Wijngaard heeft nieuws bekendgemaakt. De band Mīcā Culpa zal optreden op het wijnfestival.
De band komt uit Amersfoort. Ze spelen op zaterdag 13 september om 17.00 uur. Dit optreden is tussen de druivenranken van Wijngaard Aan de Breede Beek.
Pas gelden nog speelde Mīcā Culpa al op de allerlaatste Willems Wondere Weiland.
Wij in de Wijngaard is een wijnfestival. Het is anders dan andere festivals. De focus ligt niet alleen op proeven.
Er is ook veel aandacht voor optredens. De artiesten zijn zorgvuldig gekozen. Mīcā Culpa past goed bij de sfeer. De band bestaat uit muzikale vrienden. Zij willen "hedendaagse thema's" laten horen. Dit doen ze met "poppy synths en een smaakvol vleugje gitaar". De muzikanten mixen disco met indie(pop). Mīcā Culpa zal de sfeer van het festival goed aanvoelen. Ze brengen hun energieke muziek mee. De nieuwe single 'Bleach' zal zeker gespeeld worden. Naast Mīcā Culpa zijn er ook andere optredens. Er komen dichters, singer-songwriters en duo's. Ook andere bands zullen te zien zijn.
Wij in de Wijngaard is een idee van Wijngaard Aan de Breede Beek en Proef de Passie. Het festival duurt twee dagen.
Het vindt plaats op 13 en 14 september. De tijden zijn van 13.00 tot 20.00 uur. Bezoekers kunnen er wijnen uit de regio proeven. Ook zijn er kleine, lekkere gerechtjes. Er is live muziek en poëzie. Een groene galerie is ook aanwezig. Daarnaast zijn er verschillende workshops over wijn. Het programma wordt steeds verder aangevuld. De organisatie maakt elke week nieuwe onderdelen bekend. Dit gebeurt via de website wij-in-de-wijngaard.nl en sociale media.
Kaartjes voor het festival en de workshops zijn al te koop.