
Hengelsportvereniging Hoop Op Geluk geeft de cursus op woensdag 30 maart, 6 april, 13 april, 20 april en 4 mei (examen).
Alle lessen en examen zijn van 14.00 - 17.00 en kosten € 25,- per persoon. Als de cursist slaagt krijgt hij een volledige visuitrusting mee en is voor de rest van dit jaar jeugdlid van Hoop Op Geluk.
De cursus is echt bedoeld voor de jeugd vanaf 8 jaar, die nog niets of heel weinig weet van vissen. Je hoeft geen lid van Hoop Op Geluk te zijn om mee te mogen doen.Hier leer je de basisbeginselen van het vissen met de vaste stok. Je leert hoe je de hengel in elkaar steekt, hoe je een tuigje bevestigt en de diepte uitpeilt. Ook leer je hoe je een haakje aan moet zetten, een tuigje maakt en uitlood, een vis binnenhaalt en onthaakt. En natuurlijk hoe je lokvoer moet maken en alles over aas en hoe je dat aan de haak moet doen. Je leert veel over de leefomgeving van de vissen en over hoe je met de natuur en de vis omgaat. Natuurlijk ga je ook naar buiten, lekker vissen en hopelijk ook vangen.
Tijdens de cursus wordt er huiswerk meegegeven en zullen er thuis ook andere opdrachten uitgevoerd moeten worden. Door de vereniging wordt een complete hengeluitrusting ter beschikking gesteld, er hoeft dus geen hengel e.d. aangeschaft te worden. Uiteraard wordt er tijdens de lessen voor een frisdrankje gezorgd.
Inschrijven
Inschrijven kan uitsluitend via mail [email protected]. Zet in de mail je volledige naam en voorletters, geboortedatum, adres en telefoonnummer van ouder(s) of verzorger(s), zwemdiploma? Ben je al in het bezit van een jeudVISpas?