Dames 1 NVC verliest 5 punten tegen Spiker Eerbeek

15 okt 2013, 14:50Sport
2021 01 06 online escape room nijkerk sportief en gezond 1
Afgelopen zaterdag nam het eerste damesteam van N.V.C. het thuis tegen medepromovendus Spiker. Het Eerbeekse team, dat echt ‘werk ’volleybal speelt bleek de sterkste.
De terugkerende kracht van N.V.C. blijkt keer op keer de service te zijn. Hiermee probeert het team de tegenstander te ontregelen. Al tijdens de eerste set bleek, dat Spiker hier tegen bestand was en verdedigend erg sterk is. Door een mooie serviceserie van Eerbeekse kant keek Nijkerk al snel tegen een achterstand aan. N.V.C. zette niet genoeg druk en verloor de set met 12-25.
In de tweede set wist N.V.C. het tij niet te keren. Spiker overheerste het spel met een uitstekende spelverdeelster die er keer op keer in slaagde de Nijkerkse blokkering te omzeilen. De tweede set werd dan ook gewonnen door Spiker met 15-25.
Nu moest er toch echt iets gaan gebeuren aan Nijkerkse zijde. De dames hebben veel kwaliteiten, maar moeten dit wel laten zien en zich terug knokken in de wedstrijd. Dit hebben ze op uitstekende wijze gedaan: Servicedruk, slimme aanvallen en een solide verdediging hielp N.V.C. op voorsprong. Toch bleef Spiker de constante partij en wist de setwinst naar zich toe te trekken met 23-25.
In de vierde set werd N.V.C. overmeesterd met goede aanvallen en scherpte aan het net.
Deze set werd gewonnen door Spiker met 17-25.
Een matige wedstrijd voor de Nijkerkse dames, die toch echt meer in huis hebben dan ze deze wedstrijd hebben laten zien. Deze ervaring zal er toe bijdragen het team scherp te krijgen voor de volgende wedstrijd.
Bijdrage van Lianne Buist
loading

Loading articles...

Loading