Het straatvoetbaltoernooi gaat weer beginnen

22 mei , 14:15 Sport
2025 05 22 straatvoetbal
eigen foto

Op woensdag 21 mei 2025 is alweer voor het 15e jaar het “Straatvoetbaltoernooi Nijkerk” van start gegaan.

Dit jaarlijkse evenement, dat door de Stichting Jeugd- en Jongerenwerk Gemeente Nijkerk wordt georganiseerd, is inmiddels uitgegroeid tot een begrip in de gemeente Nijkerk.

De voorrondes worden gespeeld in de kernen Hoevelaken, Nijkerkerveen en Nijkerk en er wordt gespeeld in teams van 2 tegen 2, in de leeftijdscategorie van groep 7 en 8 van de basisschool. Het zijn korte, dynamische wedstrijden waarin iedereen voortdurend in actie is. Juist dat maakt dit toernooi zo populair onder de jeugd.

Aanmelden kan nog steeds bij jongerenwerker Jordy de Man: [email protected]

Met dit toernooi stimuleert het jongerenwerk jongeren om in beweging te komen en om samen sportief bezig te zijn. Voetbal blijft enorm populair en in dit 2-tegen-2 formaat krijgt iedereen volop de kans om zich uit te leven en voortdurend bij het spel betrokken te zijn.

Tijdens de finale wordt uigepakt met een opblaasbare boarding en mooie prijzen. Natuurlijk is er ook een prijs voor het meest sportieve team, want meedoen is belangrijker dan winnen. Niet elk team kan als eerste eindigen, maar voor het jongerenwerk is iedereen die meedoet een winnaar!