Vandaag werd bekend dat Formido hoofdsponsor wordt van het Formido Cool Moves Volleybal toernooi dat N.V.C. Nijkerk 24 mei 2014 organiseert in Sporthal Corlaer.
Het Formido Cool Moves Volleybal toernooi wordt georganiseerd voor de mini spelers uit de regio. De mini competitie eindigt half april, en in tegenstelling tot de senioren en jeugdspelers, bestaat er voor de mini spelers weinig mogelijkheid om tussen het einde van dit seizoen en het begin van volgend seizoen, in wedstrijdverband te spelen. Daarnaast kunnen de mini's van NVC niet vaak in Nijkerk spelen. Daarom wilde de club wel het CMV (Cool Moves Volleybal) toernooi organiseren in sporthal Corlaer.
Toen dit besluit genomen was, werd er contact gezocht met mogelijke sponsoren. Formido was direct enthousiast en binnen korte tijd waren zij bereid hun naam te verbinden aan dit initiatief als hoofdsponsor.
Het Formido Cool Moves Volleybal toernooi biedt ruimte aan 36 teams die, verdeeld over 6 poules in diverse niveaus, zullen gaan strijden om de prijzen. In totaal zuller er tijdens dit toernooi 90 mini wedstrijden gespeeld worden, bestaande uit 2 sets van 12 minuten. Het toernooi biedt dus ruimte aan ca. 150 tot 180 mini volleyballers.