
BBQ aan het einde van de dag, Atletiek, voetbal, jeu de boules, judo en korfbal. Het was er allemaal voor de ongeveer vijftig G-sporters. “En je krijgt er zoveel voor terug”, liet één van de vrijwilligers zich ontvallen.
De eerste Hello You Sportdag op zaterdag 8 juni werd officieel geopend door wethouder Bert de Graaf van de gemeente Nijkerk. In het kader van ‘elkaar ontmoeten en samen kunnen zijn’ konden jongeren vanaf 12 jaar, met een verstandelijke beperking, gratis deelnemen en kennis maken met sport. Enthousiaste leden van sportorganisaties verzorgden verschillende interactieve demonstraties en workshops met onder meer atletiek, voetbal, jeu de boules, judo en korfbal. De vele vrijwilligers van Hello You en de sportorganisaties begeleidden de groepen. De sportdag is in de organisatie ondersteund door MEE Veluwe en de Gelderse Sport Federatie. Het was een gezellige dag die werd afgesloten met een barbecue.
David Kranenburg maakt deze impressie:
Stichting Hello You
De Nijkerkse stichting Hello You organiseert elke twee maanden een leuke avond of dag met steeds een ander thema voor mensen met een beperking. De ontmoetingsmomenten vinden vaak plaats in De Postkamer aan de Kleterstraat 21. Af en toe wordt een tripje gemaakt. Hello You staat voor een dag of avond vol plezier, waarbij mensen van 16 jaar of ouder, met een verstandelijke beperking elkaar kunnen ontmoeten en samen kunnen zijn. Het programma tot en met juni 2014 staat op de website www.helloyounijkerk.nl.