
De Bedrijvenkring Hoevelaken Nijkerk (BHN) ontwikkelt momenteel een nieuwe strategie.

Het motto daarvan is "kracht door verbinden", niet alleen de leden onderling, maar ook door meer samen te werken met de gemeente en met Regio FoodValley. Op die manier wil de BHN ondernemers helpen toekomstbestendig te maken.

Dat zei voorzitter René Krebber tijden een bijeenkomst op de Harderwold Golf & Events locatie. Hij toonde de vernieuwde website van de BHN en promootte de app chainels als het verbindende communicatiemiddel tussen de leden.
Om toekomstbestendig te kunnen zijn, moet het probleem van netcongestie zo goed mogelijk worden aangepakt. Daarom is de BHN betrokken bij de toekomstvisie van Regio FoodValley. De vereniging wil subsidies binnenhalen om de problematiek rond netcongestie aan te pakken. En dat is niet eenvoudig.
Daarnaast zijn er gesprekken gaande om de bedrijventerreinen in onze gemeente met elkaar te verbinden. Aan die gesprekken nemen de gemeente Nijkerk, Park Management Arkervaart en bedrijventerrein de Flier deel. Dit moet ondernemend Nijkerk versterken, mogelijk via een abonnementsvorm.











