
In de Dorpskerk vond zaterdagavond 20 december voor de 58e keer de inmiddels traditionele Kerstsamenzang plaats.
En wat was het weer genieten voor de bezoekers die genoten van het mooie feest dat het begin van de Kersttijd inluidt. Bij binnenkomst speelde een ensemble uit het Nijkerks Stedelijk Fanfare Corps waardoor iedereen al helemaal in Kerstsfeer kwam.

Na het openingswoord van ds. Russcher werd een rijk gevuld en afwisselend programma aangeboden. Er bekende kerstliederen gezongen die iedereen wel kent en zoals ieder jaar was er een optreden van het kinderkoor onder leiding van Anne van Wilgenburg en Dicky van der Veer met muzikale begeleiding van het fanfarekorps.

Cor Pronk, de dirigent van het NSFC was dit jaar voor het laatst aanwezig in die rol, verder nam pianiste Emily van Doornik na acht jaar trouwe muzikale begeleiding afscheid. Als goede doel is dit jaar gekozen voor “Boerderij De Torteltuin”. Margriet den Dunnen en Herman Vreekamp vertelden kort iets over hun project dat in mei 2026 van start hoopt te gaan.
Bijdrage van Gerrit Steen





